ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://beatfaa.ir.

فروشگاه  موسیقی بیتفا

خریدها

در انتخاب موزیک خود دقت کنید. بعد از فرایند خرید موزیک توسط خریدار به هیچ عنوان موزیک پس یا تعویض نمیگردد و مبلغ به خریدار بازگشت داده نخواهد شد.

هر قطعه فقط به یک نفر فروخته میشود و بعد از خرید از سایت حذف خواهد شد.

بیتفا فقط فروشنده موزیک است و هیچگونه مسئولیتی از طریقه ی استفاده موزیک ها توسط خریدار ها ندارد و مسئولیت طریقه استفاده موزیک ها بر عهده خود خریدار میباشد

کپی رایت و صاحب اثر

خریداران میتوانند موزیک مدنظر خود را بدون هیچگونه کپی رایتی از بیتفا خریداری کنند و بعد از خرید هر قطعه خریدار صاحب اثر خواهد بود.

قیمت و هزینه

برای حمایت از آرتیست ها قیمت تمامی آثار مناسب و اقتصادی و حمایتی درنظر گرفته شده

سازنده موزیک ها

تمامی موزیک ها توسط آهنگساز / تنظیم کننده مجموعه علی نادعلی ساخته شده

کوکی‌ها

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

کپی برداری از سایت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای بیتفا محفوظ است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.